pondelok 7. októbra 2013

Zápisnica zo 67. stretnutia Paleoklubu

Vážení členovia klubu, milí priatelia,

dovoľujem si vás touto cestou oficiálne informovať o niektorých nasledujúcich zmenách a novinkách v Slovenskom paleontologickom klube. Dňa 2. 10. 2013 sa konalo 67. klubové stretnutie, na ktorom sa okrem iného uskutočnila voľba členov správnej rady, ako aj prijímanie nových členov Paleoklubu.

Na základe výsledkov volieb je zloženie správnej rady nasledujúce:

predseda: Radoslav Biskupič
podpredseda: Jaroslav Kozák
pokladník: Júlia Zervanová

Na poste podpredsedu klubu došlo k zmene - doterajšieho podpredsedu Mgr. Romana Tvarožku na tejto pozícii nahradil Mgr. Jaroslav Kozák. Romanovi Tvarožkovi ďakujem za jeho doterajšie pôsobenie na poste podpredsedu SPK, za vynaloženú energiu, angažovanosť a reprezentovanie Paleoklubu na mnohých popularizačných akciách, či seminároch.

Novému podpredsedovi - Jaroslavovi Kozákovi gratulujem k zvoleniu do funkcie a zároveň mu želám veľa entuziazmu, ako i veľa nových nápadov, ktoré dopomôžu Paleoklubu k jeho ďalšiemu progresu, ako i rozvíjaniu jeho populárno-vedeckých aktivít.

Taktiež by som v našich radoch rád privítal nových členov Paleoklubu: Jaroslav Fábik (študent PriF UK, odbor: biológia) Hemen Sendi (študent PriF UK, odbor: geológia)

Teším sa na našu spoluprácu a na naše ďalšie spoločné stretnutia - či už na klubových stretnutiach na pôde PriF UK, alebo terénnych akciách :-)

S priateľským pozdravom,

Radoslav Biskupič
predseda SPK

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |